tel. 509 05 05 90

Wyszukaj opony do samochodu

Śpiesz się, oferta kończy się za:

249.08
Wcześniej
385.47
Na stanie: Bardzo dużo > 20
Czas dostępności: Dostępny od ręki
Rok Produkcji (DOT): 2018
257.69
Wcześniej
385.47
Na stanie: Na wyczerpaniu 1
Czas dostępności: Dostępny od ręki
Rok Produkcji (DOT): 2016
267.64
Wcześniej
385.47
Na stanie: Bardzo dużo > 20
Czas dostępności: Dostępny od ręki
Rok Produkcji (DOT): 2017

Opona Hankook WINTER I*CEPT RS2 W452 205/55R16 91T

Producent Hankook
Typ pojazdu Osobowe
Sezon Zimowe
Szerokość 205
Profil 55
Średnica 16
Index prędkości T = 190 km/h
Index nośności 91 = 615 kg
Ochrona rantu (FR) Tak
Hamowanie na mokrym B
Hałas zewnętrzny 72 dB
Opór toczenia E
Rok Produkcji (DOT) 2016 / 2017 / 2018
Kod producenta (SAP)1017631
Kod EAN:8808563378688
Gwarancja: do głębokości bieżnika 1,6mm
Gwarant: Pełna gwarancja producenta
Stan: Fabrycznie nowa
Dystrybucja: Oficjalny dystrybutor w Polsce
Standardy Unii Europejskiej
E
B
Liczba fal
72 dB

Efektywność energetyczna

określa wpływ oporów toczenia na zużycie paliwa. Im mniejsze opory toczenia opony tym mniej paliwa jest spalane, a jazda jest bardziej oszczędna i ekologiczna. Najlepszą kategorię oznacza się literą A, natomiast najgorszą G.

Droga hamowania na mokrej nawierzchni

bezpośrednio odpowiada za bezpieczeństwo jazdy. Im lepsza kategoria tym krótsza droga hamowania pojazdu. Najlepszą kategorią jest A, a najgorszą F. Różnica w długości drogi hamowania pomiędzy nimi wynosi ponad 18m.

Poziom generowanego hałasu

mierzony jest podczas jazdy z prędkością 80km/h przy wyłączonym silniku. Przedstawiany jest za pomocą fal, gdzie jedna fala oznacza oponę cichą, natomiast trzy głośną. Dodatkowo znajduje się też dokładna wartość wyrażona w decybelach.

Szanowni Państwo, oferowane opony są fabrycznie nowe, wolne od wad, magazynowane zgodnie z najwyższymi standardami objęte pełną gwarancją producenta.
Dostawa kurierem:
gratis

Zobacz szczegóły dostawy >>>

Opis produktu Opona Hankook WINTER I*CEPT RS2 W452 205/55R16 91T

Winter i'cept RS2 (W452)

Zimowe

Zoptymalizowany wzór bieżnika pod względem optymalnej pracy na śniegu
Nowe zimowe opony do samochodów kompaktowych i średniej wielkości zapewniające podobne parametry jazdy w każdych warunkach zimowych.

Testy opon (3)

Opona w testach Auto Świat 11-2015

Auto Świat

Tygodnik motoryzacyjny AutoŚwiat to precyzja testów, w których badamy auta od podszewki - za pomocą specjalistycznej aparatury do pomiarów, w oparciu o dane z jazdy na torach, drogach i w terenie, przy użyciu ciągle weryfikowanej metodologii, testowe porównania opon, hamulców, świateł, widoczności z wnętrza, fotelików samochodowych, itd.

Mistrzyni oszczędzania wśró zimówek. Świetne odprowadzanie na suchym asfalcie, optymalne koszty eksploatacji. Stabilne prowadzenie boczne i króka droga hamowania na ośnieżonej nawierzchni, niskie opory toczenia.

Opona w testach Auto Świat 11-2015

Auto Świat

Mistrz oszczędzania wśród zimówek, o zrównoważonych osiągach i wysokiej trwałości.

Opona w testach Auto Świat 11-2017

Auto Świat

Mistrzyni oszczędzania wśród zimówek. Świetne prowadzenie na suchym asfalcie, optymalne koszty eksploatacji. Stabilne prowadzenie boczne i krótkie drogi hamowania na ośnieżonej nawierzchni, niskie opory toczenia.

O producencie Hankook

Hankook to korporacja globalna, która nieustannie stawia czoła wyzwaniom przyszłości i zawsze znajduje się o krok do przodu przed zmianami zachodzącymi w gospodarce światowej. Przewidzieliśmy przyszłość i przygotowaliśmy się na nią oraz zajęliśmy pozycję lidera we wspieraniu nowego rozwoju, gdy tylko pojawiają się możliwości.

W firmie Hankook naszym celem jest stworzenie uniwersalnej chwili, w której samochód i kierowca stanowią jedność. Dobre opony zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy, a nawet są w stanie dostosować się do nawyków i osobowości kierowcy. Ta radość z jazdy wynika z zaawansowanej technologii i skupienia się na satysfakcji, jaką zapewniamy wszystkim kierowcom.

Za wywoływaniem emocji stoi siła solidnej technologii. Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje potrzeby klientów i wyciąga użyteczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią zróżnicowane potrzeby kierowców oraz dopasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji.

Bezpieczne i przyjemne prowadzenie pojazdu to potrzeba każdego kierowcy oraz najważniejsze wyzwanie stojące przed firmą Hankook. Od inżynierów zajmujących się projektowaniem po specjalistów od marketingu – wszyscy w firmie Hankook skupiamy się na pogłębianiu związku między oponami a wrażeniami z prowadzenia samochodu, tak by kierowcy z całego świata mogli w pełni podzielać wywoływane przez nas emocje.

https://www.youtube.com/user/hankooktireglobal

Warunki gwarancji

Gwarancja: do głębokości bieżnika 1,6mm

Karta gwarancyjna: Hankook - karta_gwarancyjna_hankook.pdf [2016-04-06 17:02, 200704kB]

Opinie

Ocena: