Śpiesz się, oferta kończy się za:

DOSTAWA KURIEREM GRATIS!
Zobacz szczegóły dostawy »

Opona Hankook KINERGY ECO2 K435 195/65R15 91T

Producent Hankook
Kod producenta (SAP)1020994
Kod EAN:8808563411613
Gwarancja: do głębokości bieżnika 1,6mm
Gwarant: Pełna gwarancja producenta
Stan: Fabrycznie nowa
Dystrybucja: Oficjalny dystrybutor w Polsce
Standardy Unii Europejskiej
C
A
Liczba fal
71 dB

Opona Hankook KINERGY ECO2 K435 195/65R15 91T

Kinergy Eco² to zoptymalizowana pod kątem oporu toczenia opona letnia, która świetnie nadaje się do małych i średniej wielkości samochodów. Poprzez dalszy rozwój poprzedniego modelu, który już wielokrotnie uzyskiwał dobre wyniki w testach, możliwe było wydłużenie maksymalnego przebiegu i wyciszenie opony, z utrzymaniem wysokich wyników.

Struktura opony Kinergy Eco² zapewnia:

 • poprawę trakcji na suchej i mokrej nawierzchni oraz niższe opory toczenia
 • idealną wytrzymałość bieżnika
 • większą szerokość powierzchni stycznej, zapewniając lepsze właściwości na suchej nawierzchni
 • większą sztywność ścianki bocznej i jej wytrzymałość, zachowując komfort użytkowania
 • lepsze właściwości jezdne i sterowność
 • udoskonaloną jednolitość i dopasowanie opony

Testy opon (3)

Opona w testach ADAC 2019

ADAC

Kompetentnie, niezależnie i obiektywnie - to słowa, którymi określamy się podczas testów produktów. Powszechny Niemiecki ADAC bada od dziesięciolecia produkty i usługi. Testy przeprowadzane są dokładnie w wielu wariantach drogowych aby uzyskać jak najlepszy efekt postrzegania produktu, dzięki czemu klienci kierujący się wynikami testów otrzymują produkty wysokiej jakości.

Wyróżnenie w testach letnich ADAC.Opona dobrze wypadła w testach na suchej nawierzchni oraz niskim zużyciem paliwa.

Opona w testach Motor 06-2019

Motor

Motor to jeden z popularniejszych czasopism motoryzacyjnych, który ukazuje się na naszym rynku od roku 1952. Z uwagi na wieloletnią tradycję, jest to obecnie najstarszy polski tygodnik o takiej tematyce.

Hankook najwięcej punktów stracił w próbach na mokro, choć i tak radził sobie nieźle. Dobrze wypadł na suchym torze.

Opona w testach Motor 03-2020

Motor

Koreańska opona zdecydowanie lepiej wypada na suchej nawierzchni. Jest stabilna i przewidywalna oraz zapewnia skuteczne hamowanie. Na mokro okazuje się nieco gorsza, jednak zapewnia spory margines bezpieczeństwa. Warto zauważyć, że dodatkowo ma niskie opory toczenia.

O producencie Hankook

Hankook to korporacja globalna, która nieustannie stawia czoła wyzwaniom przyszłości i zawsze znajduje się o krok do przodu przed zmianami zachodzącymi w gospodarce światowej. Przewidzieliśmy przyszłość i przygotowaliśmy się na nią oraz zajęliśmy pozycję lidera we wspieraniu nowego rozwoju, gdy tylko pojawiają się możliwości.

W firmie Hankook naszym celem jest stworzenie uniwersalnej chwili, w której samochód i kierowca stanowią jedność. Dobre opony zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy, a nawet są w stanie dostosować się do nawyków i osobowości kierowcy. Ta radość z jazdy wynika z zaawansowanej technologii i skupienia się na satysfakcji, jaką zapewniamy wszystkim kierowcom.

Za wywoływaniem emocji stoi siła solidnej technologii. Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje potrzeby klientów i wyciąga użyteczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią zróżnicowane potrzeby kierowców oraz dopasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji.

Bezpieczne i przyjemne prowadzenie pojazdu to potrzeba każdego kierowcy oraz najważniejsze wyzwanie stojące przed firmą Hankook. Od inżynierów zajmujących się projektowaniem po specjalistów od marketingu – wszyscy w firmie Hankook skupiamy się na pogłębianiu związku między oponami a wrażeniami z prowadzenia samochodu, tak by kierowcy z całego świata mogli w pełni podzielać wywoływane przez nas emocje.

Warunki gwarancji

Gwarancja: do głębokości bieżnika 1,6mm

Karta gwarancyjna: Hankook - karta_gwarancyjna_hankook.pdf [2016-04-06 17:02, 311296kB]

Opinie (10)

 • Wbrew pozorom przy głośności hałasu opony 72dB nie słychać tego na drodze.

  Ocena: 5

  Lucjan

 • dobrze reguluje i tłumi nierówności, które są dość częstym zjawiskiem na naszych drogach. Polecam użytkownikom, którzy codziennie muszą zmagać się z nierównościami na drodze. Pozdrawiam.

  Ocena: 5

  Emanuel

 • Opory toczenia są w normie, co do spalania paliwa nie mam opinii, to zależy od stylu jazdy.

  Ocena: 5

  Piotr

 • Trzymają się nawierzchni jak przyklejone, niepowodując jednocześnie zwiększenia spalania paliwa

  Ocena: 5

  Milan

 • Jak na razie spisują się bardzo dobrze, nie widzę problemów zarówno na powierzchni suchej, jak i mokrej.

  Ocena: 5

  Norbert

 • polecam, opony całkowicie spełniają moje oczekiwania, jeżdżąc na oponach Hankook czuję się bezpieczniej.

  Ocena: 5

  Marek

 • Super opona, stosunek cena / jakość jest niebywały! Nadaje się do agresywnej jazdy, jak i spokojnego poruszania się po mieście.

  Ocena: 5

  Emil

 • Przyczepność opon w czasie jazdy oceniam dość pozytywnie, auto dobrze trzyma się w zakrętach przy większych prędkościach, jak również na mokrych nawierzchniach.

  Ocena: 5

  Diego

 • Opony te są cichsze, przynajmniej tak mi się wydaje, od moich zimowych marki Firestone

  Ocena: 5

  Marek

 • Gdy zacznie padać i woda odkłada się na ulicy, nie trzeba się obawiać wchodząc w zakręt czy przejeżdżając kałuże. Opona stabilna i elegancka. Polecam!

  Ocena: 5

  Amir

Ocena: