SUPER WYBÓR

Śpiesz się, oferta kończy się za:

DOSTAWA KURIEREM GRATIS!
Zobacz szczegóły dostawy »
176.00
Wcześniej
240.59
Credit Agricole Raty
Na stanie: Bardzo dużo > 20
Dostępny od ręki
Rok Produkcji (DOT): 2019
178.17
Wcześniej
240.59
Credit Agricole Raty
Na stanie: Bardzo dużo > 20
Dostępny od ręki
Rok Produkcji (DOT): 2018

Opona Hankook WINTER I*CEPT RS2 W452 175/65R14 82T

Producent Hankook
Typ pojazdu Osobowe
Sezon Zimowe
Szerokość 175
Profil 65
Średnica 14
Index prędkości T = 190 km/h
Index nośności 82 = 475 kg
Hamowanie na mokrym C
Hałas zewnętrzny 71 dB
Opór toczenia F
Rok Produkcji (DOT) 2018 / 2019
Kod producenta (SAP)1017618
Kod EAN:8808563378558
Gwarancja: do głębokości bieżnika 1,6mm
Gwarant: Pełna gwarancja producenta
Stan: Fabrycznie nowa
Dystrybucja: Oficjalny dystrybutor w Polsce
Standardy Unii Europejskiej
F
C
Liczba fal
71 dB

Opona Hankook WINTER I*CEPT RS2 W452 175/65R14 82T

Winter i'cept RS2 (W452)

Zimowe

Zoptymalizowany wzór bieżnika pod względem optymalnej pracy na śniegu
Nowe zimowe opony do samochodów kompaktowych i średniej wielkości zapewniające podobne parametry jazdy w każdych warunkach zimowych.

Testy opon (7)

Opona w testach Auto Świat 11-2015

Auto Świat

Tygodnik motoryzacyjny AutoŚwiat to precyzja testów, w których badamy auta od podszewki - za pomocą specjalistycznej aparatury do pomiarów, w oparciu o dane z jazdy na torach, drogach i w terenie, przy użyciu ciągle weryfikowanej metodologii, testowe porównania opon, hamulców, świateł, widoczności z wnętrza, fotelików samochodowych, itd.

Mistrzyni oszczędzania wśró zimówek. Świetne odprowadzanie na suchym asfalcie, optymalne koszty eksploatacji. Stabilne prowadzenie boczne i króka droga hamowania na ośnieżonej nawierzchni, niskie opory toczenia.

Opona w testach Auto Świat 11-2015

Auto Świat

Mistrz oszczędzania wśród zimówek, o zrównoważonych osiągach i wysokiej trwałości.

Opona w testach Auto Świat 11-2017

Auto Świat

Mistrzyni oszczędzania wśród zimówek. Świetne prowadzenie na suchym asfalcie, optymalne koszty eksploatacji. Stabilne prowadzenie boczne i krótkie drogi hamowania na ośnieżonej nawierzchni, niskie opory toczenia.

Opona w testach Auto Świat 11-2018

Auto Świat

Opony klasy Premium zapewniające doskonałe prowadzenie niezależnie od warunków pogodowych, wysoka trwałość, dobry stosunek ceny do jakości

Opona w testach Auto Świat 10-2019

Auto Świat

Prawdziwy król zimy o najlepszych osiągach na śniegu, zrównoważone prowadzenie na suchym, przyzwoita trwałość i korzystna cena.

Opona w testach Auto Świat 10-2019

Auto Świat

Opony klasy Premium zapewniające doskonałe prowadzenie niezależnie od warunków pogodowych, wysoka trwałość, dobry stosunek ceny do jakości.

Opona w testach Auto Świat 11-2019

Auto Świat

Bardzo duża wytrzymałośc opon. Dobra trakcja i krótkie drogi hamowania na śniegu, wysoka odporność na aquaplaning.

O producencie Hankook

Hankook to korporacja globalna, która nieustannie stawia czoła wyzwaniom przyszłości i zawsze znajduje się o krok do przodu przed zmianami zachodzącymi w gospodarce światowej. Przewidzieliśmy przyszłość i przygotowaliśmy się na nią oraz zajęliśmy pozycję lidera we wspieraniu nowego rozwoju, gdy tylko pojawiają się możliwości.

W firmie Hankook naszym celem jest stworzenie uniwersalnej chwili, w której samochód i kierowca stanowią jedność. Dobre opony zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy, a nawet są w stanie dostosować się do nawyków i osobowości kierowcy. Ta radość z jazdy wynika z zaawansowanej technologii i skupienia się na satysfakcji, jaką zapewniamy wszystkim kierowcom.

Za wywoływaniem emocji stoi siła solidnej technologii. Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje potrzeby klientów i wyciąga użyteczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią zróżnicowane potrzeby kierowców oraz dopasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji.

Bezpieczne i przyjemne prowadzenie pojazdu to potrzeba każdego kierowcy oraz najważniejsze wyzwanie stojące przed firmą Hankook. Od inżynierów zajmujących się projektowaniem po specjalistów od marketingu – wszyscy w firmie Hankook skupiamy się na pogłębianiu związku między oponami a wrażeniami z prowadzenia samochodu, tak by kierowcy z całego świata mogli w pełni podzielać wywoływane przez nas emocje.

Warunki gwarancji

Gwarancja: do głębokości bieżnika 1,6mm

Karta gwarancyjna: Hankook - karta_gwarancyjna_hankook.pdf [2016-04-06 17:02, 266240kB]

Opinie

Ocena: