SUPER WYBÓR

Śpiesz się, oferta kończy się za:

DOSTAWA KURIEREM GRATIS!
Zobacz szczegóły dostawy »
428.29
Wcześniej
734.53
Credit Agricole Raty
Na stanie: Dużo 20
Dostępny od ręki
Rok Produkcji (DOT): 2017

Opona Hankook VENTUS S1 EVO2 SUV K117A 235/60R18 103W Homologacja AO

Producent Hankook
Typ pojazdu Terenowe 4x4/SUV
Sezon Letnie
Szerokość 235
Profil 60
Średnica 18
Index prędkości W = 270 km/h
Index nośności 103 = 875 kg
Homologacja AO
Hamowanie na mokrym B
Hałas zewnętrzny 69 dB
Opór toczenia C
Rok Produkcji (DOT) 2017
Kod producenta (SAP)1015505
Kod EAN:8808563354743
Gwarancja: do głębokości bieżnika 1,6mm
Gwarant: Pełna gwarancja producenta
Stan: Fabrycznie nowa
Dystrybucja: Oficjalny dystrybutor w Polsce
Standardy Unii Europejskiej
C
B
Liczba fal
69 dB

Opona Hankook VENTUS S1 EVO2 SUV K117A 235/60R18 103W Homologacja AO

Bieżnik: asymetryczny

Hankook VENTUS S1 EVO2 SUV K117A to letnia opona przeznaczona dla samochodów osobowych typu SUV. Opona wykazuje niskie opory toczenia, co zapewnia znacznie oszczędności, jeśli chodzi o ilość zużytego paliwa oraz wydłuża żywotność opony. Specjalna konstrukcja opony świetnie dba o jej przyczepność na zakrętach. Kierowcy preferujący dynamiczny styl jazdy mogą spokojnie zaufać właśnie temu modelowi opony.

O producencie Hankook

Hankook to korporacja globalna, która nieustannie stawia czoła wyzwaniom przyszłości i zawsze znajduje się o krok do przodu przed zmianami zachodzącymi w gospodarce światowej. Przewidzieliśmy przyszłość i przygotowaliśmy się na nią oraz zajęliśmy pozycję lidera we wspieraniu nowego rozwoju, gdy tylko pojawiają się możliwości.

W firmie Hankook naszym celem jest stworzenie uniwersalnej chwili, w której samochód i kierowca stanowią jedność. Dobre opony zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy, a nawet są w stanie dostosować się do nawyków i osobowości kierowcy. Ta radość z jazdy wynika z zaawansowanej technologii i skupienia się na satysfakcji, jaką zapewniamy wszystkim kierowcom.

Za wywoływaniem emocji stoi siła solidnej technologii. Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje potrzeby klientów i wyciąga użyteczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią zróżnicowane potrzeby kierowców oraz dopasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji.

Bezpieczne i przyjemne prowadzenie pojazdu to potrzeba każdego kierowcy oraz najważniejsze wyzwanie stojące przed firmą Hankook. Od inżynierów zajmujących się projektowaniem po specjalistów od marketingu – wszyscy w firmie Hankook skupiamy się na pogłębianiu związku między oponami a wrażeniami z prowadzenia samochodu, tak by kierowcy z całego świata mogli w pełni podzielać wywoływane przez nas emocje.

Warunki gwarancji

Gwarancja: do głębokości bieżnika 1,6mm

Karta gwarancyjna: Hankook - karta_gwarancyjna_hankook.pdf [2016-04-06 17:02, 266240kB]

Opinie

Ocena: