Promocje

Reklamacje


Jak zgłosić reklamacje
 
1. Kliknij zakładkę „Konto” znajdującą się po prawej stronie na górze strony, a następnie „zgłoś reklamację”.

2. Zaloguj się do swojego konta klienta.
Jeśli nie masz konta, zarejestruj się. Rejestracja służy tylko i wyłącznie złożeniu reklamacji i przejściu przez nią w sposób prosty i czytelny dla Ciebie. Po zakończeniu procesu reklamacyjnego, bez problemu będziesz mógł konto usunąć.

3. Wejdź w zakładkę „Twoje zamówienia” a następnie z listy Twoich zamówień wybierz zamówienie które chcesz reklamować. Po prawej stronie znajduje się przycisk „zgłoś reklamację”. Klikając w niego zostaniesz przekierowany do formularza reklamacyjnego online. Uzupełnij go i wyślij. Formularz zostanie zweryfikowany przez uprawnioną do tego osobę.

4. Zaczekaj na zatwierdzenie przez naszego pracownika, uzupełnionego przez Cienie protokołu. O zatwierdzeniu protokołu zostaniesz poinformowany mailowo, jak również informacja ta pojawi się na Twoim koncie przy złożonej reklamacji.

5. Potwierdź gotowość opon do obioru. Wejdź w złożoną reklamację i kliknij przycisk:
 
image-3.jpg

Który znajduje się dole strony po prawej stronie. Potwierdź adres odbioru opon przez kuriera, lub wpisz inny adres, gdzie chcesz aby kurier pojawił się po odbiór


6. Zamów kuriera.
Kurier przyjeżdża zazwyczaj następnego dnia roboczego po zamówieniu transportu, w godzinach pracy lokalnego oddziału DPD. Nie mamy możliwości ustalenia określonej daty/godziny odbioru paczki. Kurier będzie miał przy sobie komplet listów przewozowych (po jednym na każdą reklamowaną oponę) oraz protokół przekazania paczek potwierdzający odbiór.

By właściwie dobrać  felgi  do samochodu, dobór  felg i zestawu montażowego musi być zgodny z katalogiem aplikacyjnym producenta. W szczególności wymagania i instrukcje zawarte tu muszą być obligatoryjnie stosowane. Niezgodności oraz nie przestrzeganie skutkują wyłączeniem gwarancji.

Przed montażem felg aluminiowych, należy dokładnie umyć punkty montażowe pojazdu (piastę, śruby, powierzchnie kontaktowe) z kurzu i brudu. Co więcej, sprawdzenie że nie ma zanieczyszczeń na powierzchni kontaktowej felg (śruby mocujące tarczy hamulcowej, pierścienie, itp.) zapewnia równomierne łączenie felgi aluminiowej. Używanie reduktorów tarcia na powierzchnie kontaktujące się z felgami nie jest dozwolone. Otwór na śrubę nie może być uszkodzony podczas wkręcania na felgę. Tylko zestawy montażowe wskazane z w katalogu aplikacyjnym mogą być montowane. Felgi aluminiowe mogą być montowane tylko przy pomocy klucza dynamometrycznego. W przypadku używania klucza udarowego bardzo ważne jest by dokręcać śrubę na  ¾ długości.; dopiero dalej mogą być dokręcane kluczem udarowym. Po 50 – 100 km śruby muszą być ponownie dokręcone. Niewłaściwe dopasowanie i traktowanie skutkuje wyłączeniem z gwarancji.

Felgi aluminiowe muszą być czyszczone regularnie w szczególności sól drogowa i zanieczyszczenia z hamulców muszą być usuwane. Należy je czyścić w odstępach około 2 tygodni. Nie można używać agresywnych płynów myjących. (np. detergenty na bazie kwasów, alkoholu, lub acetonu). Zaniedbania w myciu felga mogą prowadzić do uszkodzeń. Nie mycie lub niewłaściwe mycie felg powoduje wyłączenie z gwarancji.
Drobne uszkodzenia spowodowane przez odłamki drogowe, małe kamyki bądź tym podobne muszą być natychmiast reparowane za pomocą lakieru czyszczącego. Jeśli takie uszkodzenia nie są natychmiast reperowane pod powierzchnią zaczyna się rozwijać korozja. Uszkodzenia spowodowane brakiem reperacji są wyłączone z gwarancji.

Gwarancja na felgi aluminiowe jest wyłączona jeżeli reklamacja jest złożona na defekty w lakierze lub niemożność wyważenia felgi które to było spowodowane wypadkiem, uderzeniem w krawężnik, najazdem na przedmioty twarde lub tym podobne. Jeśli felgi są malowane lub przemalowywane  przez strony trzecie gwarancja traci swoją ważność.

Opinie naszych Klientów

Zaufanie klientów, które zdobywamy przez lata, to siła naszej marki. Liczne nagrody i wyróżnienia, autoryzacje największych koncernów oponiarskich na świecie, czynią nas partnerem godnym zaufania.

4.8/5

Ocena na podstawie 1719 opinii

99%

Klientów poleca nasz sklep

Niezwykle pomocna obsługa Klienta. Doradzili, dopasowali, wybrali najlepsze opony w moim budżecie. Polecam tego sprzedawcę, na pewno będę do nich wracał.

user

JacekG

Opony są fabrycznie nowe i pełnowartościowe. Opony z pełną gwarancją producenta, co nie każdy sklep proponuje. Polecam tego sprzedawcę, dział obsługi Klienta z pewnością doradzi każdemu Klientowi najlepszy wybór.

user

Jaruś90

Fajny sklep, specjaliści w obsłudze Klienta. Rzadko spotyka się takie firmy, by wszystko przeszło bez najmniejszego problemu.

user

Wiesława Zawiślak

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter a otrzymasz kupon rabatowy na wybrany komplet opon/felg o wartości 2%!

Opony i Alufelgi

SATIS Sp. z o.o.
OponyiAlufelgi

Antoniny Grygowej 27
20-260 Lublin

Brak możliwości odbioru osobistego zamówień pod tym adresem.

Infolinia: +48 509 05 05 90
info@oponyialufelgi.pl